Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи в Черкасах… – про нас

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи. Регіональний навчально-практичний центр розвитку багатофункціональних кооперативів в Черкасах.

2 (1)

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи

Управління агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації упроваджує проект “Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів”, який фінансує Європейський Союз у рамках програми ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”.

Вартість проекту – 617 137,30 євро. Внесок ЄС – 79,97% від загальної вартості проекту складає 491 925,30 євро. Співфінансування від Черкаської обласної ради – близько 20 % та складає 123 212,0 євро.

Проект стартував у січні 2015 року та триватиме 30 місяців.

Партнери проекту – Черкаська обласна рада та Ресурсний центр “АНГО”.

Проектом передбачено створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів (далі – Центр розвитку). Першочерговою ціллю Центру розвитку буде розведення племінного поголів’я кролів з послідуючою передачею сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам з метою поширення в області кооперативного руху та збільшення  робочих місць на селі.

У Центрі розвитку новостворені та діючі кооперативи будуть  отримувати юридичний, ветеринарний, зоотехнічний, бухгалтерський, управлінський та інший  супровід своєї господарської діяльності.

Окрім розвитку кролівництва підтримуються також й інші напрямки діяльності кооперативів, серед них – вирощування ягідних культур, сушіння фруктів та ін.

Передбачено передачу у безкоштовне користування кооперативам міні- ферми для кролів та племінне поголів’я кролів, фруктові сушарки, саджанці  плодово-ягідних культур (смородина, малина та ін.).

Також Проектом передбачено проведення навчання: 20 інформаційних семінарів  для  400 осіб;  навчально-практичних семінарів для 200 осіб; прес-тур для журналістів та інші заходи.

У результаті реалізації Проекту планується створити щонайменше 50 нових сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, залучити близько 1000 громадян до господарської діяльності та працевлаштувати біля 300 осіб на селі. Кооперативи отримають матеріально-технічну підтримку через передачу в користування спеціального обладнання та матеріалів.

Таким чином покращиться соціально-економічна ситуація в сільській місцевості та на продовольчих ринках області за рахунок збільшення якісної сільськогосподарської продукції за доступними цінами.


 

Останні новини проекту:

Повідомлення про конкурсну закупівлю послуг з вирощування кролів

Повідомлення про конкурсну закупівлю послуг з вирощування кролів З метою впровадження проекту “Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів”, що фінансується Європейським Союзом ...
Докладніше
viber image

Сьогодні вийшов з друку практичний посібник

Сьогодні вийшов з друку практичний посібник "УПРАВЛІННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМИ ОБСЛУГОВУЮЧИМИ КООПЕРАТИВАМИ". Видання підготовлене та видане за кошти ЄС у рамках проекту “Створення ...
Докладніше
IMG_6634

У рамках упровадження проекту ЄС розпочали передачу кооперативам кролів

У рамках упровадження проекту ЄС розпочали передачу кооперативам кролів, вирощених у репродукторі Центру розвитку кооперативів. Ось таких красенів-вуханів передали в ...
Докладніше
/ in pll_5901d7e017a72, Новина, Українська

КООПЕРАТИВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ОБСЛУГОВУЮЧИХ КООПЕРАТИВІВ “АГРО-ЄДНІСТЬ”

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи з кролівництва, які започаткували свою діяльність у рамках нашого проекту, об'єдналися і створили перше в області КООПЕРАТИВНЕ ...
Докладніше
/ in pll_58fa07f9b67ef, Новина, Українська

Теги:сільськогосподарські кооперативи, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, види сільськогосподарських кооперативів, кооперативы